Samsung Galaxy S8 | S8+
duomenų (iš jų 1,5 GB – ES)
Neriboti pokalbiai ir SMS
Kelionių draudimas (12 mėn.)
Telefono draudimas (3 mėn.)
M. parašas (12 mėn.)
Viskas kartu nuo 29,90 €/mėn.

Pristatome stulbinantį „Infinity“ displėjų

Tikrą perversmą sukėlęs „Galaxy S8“ ir „S8+“ dizainas pirmiau palietė telefonų vidų, o tada išryškėjo ir jų išorėje. Samsung iš naujo peržiūrėjo kiekvieną telefono komplektacijos elementą, kad prasiveržtų už išmaniojo telefono ekrano ribų. Todėl jūs matote išgrynintą koncepciją be jokio rėmo. Tai didžiausias mobilus tokio dydžio prietaisas, dėl kurio jūs pamesite galvą. Be to, jį paprasta laikyti vienoje rankoje.

Ribų nebeliko

Visą „Infinity“ displėjaus plotą dengia nepaprastas ekranas, kuris užeina ant telefono kraštų, taip suformuodamas visiškai lygų, vientisą paviršių be jokių iškilimų ir kampų. Tai grynas, švarus ir tolygus stiklas. Jis dengia visą telefono priekį, vientisai susiliedamas su aliuminio apvalkalu. Taip sukuriamas gražiai išlenktas, puikios simetrijos ypatingas daiktas.

Galaxy S8
Galaxy S8+
12 MP dvigubų pikselių jutiklis

Kamera kiekvienai akimirkai užfiksuoti

„Galaxy S8“ ir „S8+“ kameromis užfiksuokite savo gyvenimo akimirkas. 12 MP telefono korpuso galinėje pusėje ir 8 MP korpuso priekinėje dalyje esančios kameros veikia tiksliai bei greitai. Galėsite visą parą fiksuoti aplink jus vykstančias akimirkas.

Saugumas yra savaime suprantamas dalykas

„Galaxy S8“ ir „S8+“ įdiegtas rainelės skaitytuvas apsaugos jūsų telefoną nuo smalsių akių. Visų žmonių rainelės yra unikalios. Net gi to paties žmogaus abiejų akių rainelės skiriasi viena nuo kitos. Jų beveik neįmanoma atkartoti, todėl tik jūs patys dėl rainelės skaitytuvo galėsite patekti į savo telefoną ir matyti jo turinį. Prireikus labai greitai atrakinti telefoną, labai paranku pasinaudoti veido atpažinimo funkcija.

*Rainelė yra spalvota, apvali jūsų akies dalis.

Veikia greičiau net lyjant lietui

Jūs nuolat naudojatės savo telefonu. Todėl „Galaxy S8“ ir „S8+“ įdiegtas pirmasis 10 nm procesorių. Jis spartus ir galingas, dėl jo telefono baterija veikia efektyviau. Be to, yra galimybė padidinti telefono atmintį. Savo telefonu galite naudotis lyjant ir aplinkoje, kurioje gausu dulkių, nes jis yra priskiriamas atsparumo vandeniui IP68 klasei.

Pasisveikinkite su „Bixby“

„Bixby“ visiškai pakeičia jūsų sąveiką su savo telefonu. Tai asmeninis asistentas, kuris supranta kalbą, tekstą ir palietimus pirštais. Todėl Jūs niekada neapsiribosite vienu komunikavimo būdu. Dėl jo jūs galėsite visiškai kitaip atlikti paiešką. Jums net nereikės klausti, pakaks parodyti „Bixby“, ko norite. Tai galėsite padaryti atidarydami savo fotoaparatą. Tai taip paprasta.

Telefonas, kuris įveikia kliūtis

„Galaxy S8“ ir „S8+“ yra kur kas daugiau nei išmanieji telefonai. Dėl jų savo gyvenimą pamatysite ir galėsite fiksuoti jo akimirkas visai kitaip, nei tą darėte iki šiol. Visai nesvarbu, ar tai darysite 360 laipsnių kampu, ar virtualioje tikrovėje. Jais savo mokėjimo ir darbo operacijas galėsite atlikti pakeliui namo ar į darbą visiškai kitaip. Naudodamiesi „Galaxy S8“ ir „S8+“ įveikite kliūtis, su kuriomis susiduriate savo pasaulyje.

Pakeiskite savo telefoną ir be vargo išsaugokite prisiminimus

Nuo jūsų nuotraukų ir vaizdo įrašų iki kontaktų ir muzikos. „Smart Switch“ programėle galėsite nesunkiai perkelti savo prisiminimus iš senojo telefono į naująjį „Galaxy S8“ arba „S8+“. Dabar, kai žinote, jog visus prisiminimus galite pasiimti su savimi, susitelkite ties naujais prisiminimais, kuriuos galėsite užfiksuoti savo „Galaxy S8“ arba „S8+“.

*Skirtinguose prietaisuose yra skirtingas paslaugų spektras. USB jungtis įeina į komplektaciją.

Technologija, skirta visiems

Samsung pasirūpino, kad „Galaxy S8“ ir „S8+“ būtų labiau prieinami visiems. Dėl gerai apgalvotų techninių sprendimų kiekvienas žmogus gali be vargo visapusiškai naudotis „Galaxy S8“ ir „S8+“ pažangiomis galimybėmis

Galia ir stilius

Pasirūpinkite, kad „Galaxy S8“ arba „S8+“ baterija visada būtų įkrauta ir demonstruokite savo stilių pasitelkdami kruopščiai atrinktų priedų kolekciją.