Telia ID
Su TELIA1 paslaugos kartu - APSIMOKA

HBO iki metų nemokamai ir 3 kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų visai šeimai.

Kaip veikia TELIA1?

Pavyzdys

Turite namų internetą ar televiziją

+

Perkate mobilųjį ryšį sau ar savo šeimai

=
Gausite šias naudas
3xgreičio

Iki 3 kartų spartesnį namų internetą

HBO iki 12 mėn. nemokamai per Telia TV

3xduomenų

3 kartus daugiau mobiliųjų duomenų visai šeimai

Ar galiu pasinaudoti pasiūlymu?

Pažymėkite, kurias „Telia“ paslaugas turite:
Norėdami pasinaudoti pasiūlymo naudomis įsigykite:
Galite pasinaudoti Telia ONE pasiūlymu.
Bus atnaujintos jūsų sutartys su Telia.
Gausite šias naudas
3xgreičio

Iki 3 kartų spartesnį namų internetą

Noriu ir interneto

HBO iki 12 mėn. nemokamai per Telia TV

Noriu ir televizijos
3xduomenų

Iki 3 kartų daugiau mobiliųjų duomenų visai šeimai

Gaukite detalų pasiūlymą jums - nurodykite savo adresą ir kontaktus

Įsigykite mobilųjį ryšį kartu su internetu arba televizija ir pasinaudokite TELIA1 pasiūlymu
Gausite šias naudas
3xgreičio

Iki 3 kartų spartesnį namų internetą

HBO iki 12 mėn. nemokamai per Telia TV

3xduomenų

3 kartus daugiau mobiliųjų duomenų visai šeimai

Pasiūlymas galioja tik turint „Telia“ mobilųjį ryšį ir kartu „Telia“ internetą arba televiziją
Gaukite pasiūlymą

KĄ ŽMONĖS KALBA APIE TELIA1?

Dažniausiai užduodami klausimai

Detalias pasiūlymo sąlygas rasite čia

TELIA1 yra bendras mobilių ir namų paslaugų pasiūlymas, kuriuo norime užtikrinti, jog turėti kartu būtų ne tik paprasta, bet ir apsimokėtų. TELIA1 vertėmis gali pasinaudoti visi „Telia“ klientai, besinaudojantys ir mobiliojo ryšio paslaugomis, ir namų paslaugomis (internetu ir / arba televizija). Priklausomai nuo kliento turimų paslaugų planų, su TELIA1 jis gauna tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų (gigabaitų), taip pat mokėdamas įprastą kainą gali naudotis tris kartus spartesniu internetu. Užsisakiusieji išmaniąją televiziją iki 12 mėn. nemokamai gali žiūrėti HBO serialus ir filmus.

Tris kartus spartesnis internetas ir HBO paslaugas suteikiami už tą pačią paslaugos kainą. Tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų klientai gaus už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Jei jau esate „Telia“ klientas bei naudojatės ir namų, ir mobiliojo ryšio paslaugomis, jums tereikia atnaujinti ar pratęsti esamas sutartis. Tai padaryti galite užsukę į bet kurį „Telia" saloną.

Taip, galite. Tokiu atveju abi sutartis jums reiktų perrašyti vieno asmens – jūsų arba jūsų sutuoktinio/partnerio – vardu.

Taip, TELIA1 pasiūlymas galioja ir esamiems, ir naujiems klientams. Naudotis TELIA1 siūlomomis vertėmis galėsite, jei kartu užsisakysite „Telia“ mobiliojo ryšio planą ir namų internetą ir / arba televiziją. 

TELIA1 papildomų verčių pasiūlymu galite pasinaudoti, jei turite ir „Telia“ namų internetą, ir mobilųjį ryšį. Tačiau ir Jums turime kitų patrauklių pasiūlymų.

Taip, galite. Papildomos vertės jums bus suteiktos atnaujinus turimą mobiliojo ryšio paslaugų planą. Tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Tris kartus didesnės spartos internetu ir tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galėsite naudotis 24 mėnesius nuo sutarčių pasirašymo ar atnaujinimo datos. HBO nemokamai galėsite žiūrėti 6 arba 12 mėn. (priklausomai nuo plano) nuo sutarčių pasirašymo ar atnaujinimo datos.

Taip, galite papildomai įsigiję ir „Telia“ mobiliojo ryšio paslaugą. Tuomet jums bus suteiktas tris kartus spartesnis internetas, o tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą 24 mėnesius.

Taip, pasiūlymu galite pasinaudoti atnaujinę turimą namų interneto sutartį ir papildomai įsigiję mobiliojo ryšio paslaugą. Tuomet jums bus suteiktas tris kartus spartesnis internetas, o tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Taip, jei papildomai užsisakysite ir mobiliojo ryšio paslaugą. Atnaujinę turimą šviesolaidinio interneto sutartį 24 mėn. laikotarpiui, galėsite už įprastą 9,9 Eur/mėn. kainą vietoje 100 Mb/s naudotis 300 Mb/s spartos internetu. Be to, tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Žinoma. Užsukite į artimiausią „Telia“ saloną arba paskambinkite mums telefonu 1817 ir sužinosite, kokios TELIA1 vertės jums priklauso.

Taip.

Šis pasiūlymas taikomas klientams, kurie turi „Telia“ namų ir mobiliojo ryšio paslaugas kartu. Turėdami namų paslaugų rinkinį (namų internetas + išmanioji televizija + namų telefonas) ir papildomai užsisakę mobiliojo ryšio paslaugą, galėsite pasinaudoti visomis šiuo metu TELIA1 suteikiamomis vertėmis.

Sveikiname, jūs jau turite sparčiausią internetą. Tokiu atveju jums galios papildomų mobiliųjų duomenų (GB) ir nemokamo HBO pasiūlymo dalys.

HBO jums suteikiamas su 100% nuolaida. HBO reikėtų užsisakyti per išmaniosios televizijos meniu arba Telia namų paslaugų savitarnoje. Svarbu: renkantis HBO matysite standartinę kainą (6,9 €/ mėn.), tačiau nuolaidą pritaikysime sąskaitoje už paslaugas.

Šiame puslapyje pateikti paslaugų pasiūlymai galioja, jeigu jūsų pageidaujamu įvesti paslaugas adresu egzistuoja techninės galimybės teikti išvardintas paslaugas. Pageidaujamu adresu esančias technines galimybes galite pasitikrinti čia arba sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1817.

Taip, galite. TELIA1 vertes gausite papildomai įsigiję „Telia“ namų internetą arba televiziją ir atnaujinę turimą mobiliojo ryšio sutartį. Tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galite gauti už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą. Jeigu papildomai pasirinksite namų internetą, galėsite naudotis tris kartus didesne jo sparta negu įprastai. Jeigu užsisakysite televizjią, jums priklausys nemokama HBO paslauga (iki 12 mėn.).

Taip, pasiūlymas galioja 5 mobiliojo ryšio abonentams, registruotiems vieno kliento vardu.

Galime jums pasiūlyti kitas namų interneto technologijas – plačiajuosti internetą, hibridinio tipo internetą arba mobilųjį namų internetą. Dėl detalesnių pasiūlymo sąlygų kreipkitės į artimiausią „Telia“ saloną arba skambinkite tel. nr. 1817.

Papildomi duomenys galioja tik naršymui Lietuvoje.