Telia ID
Paslaugos kartu - paprasta ir apsimoka

Pasirinkite, kokias „Telia“ paslaugas naudojate

  • Namų internetas
  • Mobilusis ryšys
  • Išmanioji televizija
  • Naujas klientas

Jums Priklauso

Įsigyjant namų internetą ir mobilųjį ryšį kartu

3x

padidintas namų interneto greitis
Turima paslauga
Namų internetas

3x

Daugiau gigabaitų planuose
Turima paslauga
Mobilusis ryšys

+3

kanalų rinkiniai nemokamai
Reikia
ir televizijos?
Turima paslauga
Išmanioji televizija
Paslaugos kartu nuo
32,8 €
Plačiau apie pasiūlymą Noriu

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Detalias pasiūlymo sąlygas rasite čia

„Telia One“ yra nauja paslaugų koncepcija, kuriuo norime užtikrinti, kad  turėti mobiliojo ryšio ir namų paslaugas kartu būtų ne tik paprasta, bet ir apsimokėtų. „Telia One“ vertėmis gali pasinaudoti visi „Telia“ klientai, besinaudojantys ir mobiliojo ryšio paslaugomis, ir namų paslaugomis (internetu arba internetu+televizija). Priklausomai nuo kliento turimų paslaugų planų, su „Telia One“ jis gauna tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų (gigabaitų), taip pat mokėdamas įprastą kainą gali naudotis tris kartus spartesniu internetu. Užsisakiusieji ir išmaniąją televiziją be mokesčio gali papildomai žiūrėti tris kanalų rinkinius: „Kino“, „Laisvalaikio“ ir „Žinių“.

Tris kartus spartesnis internetas ir papildomi trys išmaniosios televizijos kanalų rinkiniai bus suteikiami už tą pačią paslaugos kainą. Tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų klientai gaus už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Jei jau esate „Telia“ klientas bei naudojatės ir namų, ir mobiliojo ryšio paslaugomis, jums tereikia atnaujinti ar pratęsti esamas sutartis. Tai padaryti galite užsukę į bet kurį „Telia" saloną.

Taip, galite. Tokiu atveju abi sutartis jums reiktų perrašyti vieno asmens – jūsų arba jūsų sutuoktinio/partnerio – vardu.

Taip, „Telia One“ pasiūlymas galioja ir esamiems, ir naujiems klientams. Naudotis „Telia One“ siūlomomis vertėmis galėsite, jei kartu užsisakysite ir „Telia“ namų internetą, ir mobiliojo ryšio planą. O tapę ir išmaniosios televizijos žiūrovu, nemokamai gausite kanalų rinkinius (iš viso net 17-ką kanalų). 

„Telia One“ papildomų verčių pasiūlymu galite pasinaudoti, jei turite ir „Telia“ namų internetą, ir mobilųjį ryšį. Tačiau ir Jums turime kitų patrauklių pasiūlymų.

Taip. Įsigiję šviesolaidinio interneto ir išmaniosios televizijos rinkinį „Namai 3“ už 23,9 Eur / mėn. mokestį papildomai galėsite naudotis ir namų telefonijos paslauga. Galėsite nemokamai skambinti į fiksuoto ir mobiliojo ryšio tinklus Lietuvoje (sąžiningo naudojimo taisyklė: ne daugiau 180 min./para) , taip pat suteiksime jums 30 min. nemokamų pokalbių į užsienio tinklus.

Taip, galite. Papildomos vertės jums bus suteiktos atnaujinus turimą mobiliojo ryšio paslaugų planą. Tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Tris kartus didesnės spartos internetu, tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų ir trimis nemokamais išmaniosios televizijos kanalų rinkiniais galėsite naudotis 24 mėnesius nuo sutarčių pasirašymo ar atnaujinimo datos.

Taip, galite papildomai įsigiję ir „Telia“ mobiliojo ryšio paslaugą. Tuomet jums bus suteiktas tris kartus spartesnis internetas, o tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą 24 mėnesius.

Taip, pasiūlymu galite pasinaudoti atnaujinę turimą namų interneto sutartį ir papildomai įsigiję mobiliojo ryšio paslaugą. Tuomet jums bus suteiktas tris kartus spartesnis internetas, o tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Taip, jei papildomai užsisakysite ir mobiliojo ryšio paslaugą. Atnaujinę turimą šviesolaidinio interneto sutartį 24 mėn. laikotarpiui, galėsite už įprastą 9,9 Eur/mėn. kainą vietoje 100 Mb/s naudotis 300 Mb/s spartos internetu. Be to, tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Jeigu turite „Telia“ namų rinkinį (namų internetas + išmanioji televizija) ir naudojatės mobiliojo ryšio paslauga, jums suteiksime tris kanalų paketus – „Kino“, „Laisvalaikio“ ir „Žinių“ – be papildomo mokesčio.

Žinoma. Užsukite į artimiausią „Telia“ saloną arba paskambinkite mums telefonu 1817 ir sužinosite, kokios „Telia One“ vertės jums priklauso.

Taip.

Šis pasiūlymas taikomas klientams, kurie turi „Telia“ namų interneto ir mobiliojo ryšio paslaugas kartu. Turėdami namų paslaugų rinkinį (namų internetas + išmanioji televizija) ir papildomai užsisakę mobiliojo ryšio paslaugą, galėsite pasinaudoti visomis šiuo metu „Telia One“ suteikiamomis vertėmis.

Sveikiname, jūs jau turite sparčiausią internetą. Tokiu atveju jums galios papildomų mobiliųjų duomenų (GB) ir nemokamų kanalų rinkinių pasiūlymo dalys.

Papildomi kanalų rinkiniai jums suteikiami su 100% nuolaida. Kanalų rinkinius reikėtų užsisakyti per išmaniosios televizijos meniu arba Telia namų paslaugų savitarnoje. Svarbu: renkantis „Kino“, „Laisvalaikio“ ir „Žinių“ papildomus kanalų rinkinius matysite jų standartinę kainą (2 €/ mėn.), tačiau nuolaidą pritaikysime sąskaitoje už paslaugas.

Šiame puslapyje pateikti paslaugų pasiūlymai galioja, jeigu jūsų pageidaujamu įvesti paslaugas adresu egzistuoja techninės galimybes teikti išvardintas paslaugas. Pageidaujamu adresu esančias technines galimybes galite pasitikrinti čia arba sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1817

Taip, galite. „Telia One“ vertes gausite papildomai įsigiję „Telia“ namų internetą arba namų rinkinį (namų internetas + išmanioji televizija) ir atnaujinę turimą mobiliojo ryšio sutartį. Tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galite gauti už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą. Jeigu papildomai pasirinksite namų internetą, galėsite naudotis tris kartus didesne jo sparta negu įprastai. Jeigu užsisakysite namų rinkinį, jums be spartesnio interneto priklausys dar ir papildomi trys kanalų rinkiniai.

Taip, pasiūlymas galioja 5 mobiliojo ryšio abonentams, registruotiems vieno kliento vardu.

Galime jums pasiūlyti kitas namų interneto technologijas – plačiajuosti internetą, hibridinio tipo internetą arba mobilųjį namų internetą. Dėl detalesnių pasiūlymo sąlygų kreipkitės į artimiausią „Telia“ saloną arba skambinkite tel. nr. 1817.

Papildomi duomenys galioja tik naršymui Lietuvoje.