Telia ID
TELIA1
PASLAUGOS KARTU –
APSIMOKA

KAIP VEIKIA ?

Turite
ar

Namų internetą ar televiziją

+
Perkate

Nešiojamą 4G internetą

=
Gaunate
3xgreičio

Iki 3 kartų spartesnį namų internetą

HBO iki 12 mėn. nemokamai

2xduomenų

2 kartus daugiau duomenų

Turite

Mobilųjį ryšį

+
Perkate
ar

Namų internetą ar televiziją

=
Gaunate
2xduomenų

2 kartus daugiau mobiliųjų duomenų visai šeimai

3xgreičio

Iki 3 kartų spartesnį namų internetą

HBO iki 12 mėn. nemokamai

Ar galiu pasinaudoti pasiūlymu?

Pažymėkite paslaugas, kurias turite:
Norėdami pasinaudoti pasiūlymo naudomis įsigykite:
Galite pasinaudoti Telia ONE pasiūlymu.
Bus atnaujintos jūsų sutartys su Telia.
Gausite šias naudas
3xgreičio

Namų internetui

Noriu ir interneto

Iki 12 mėn. nemokamai

Noriu ir televizijos
2xduomenų

Mobiliajame telefone

Noriu ir mobiliojo ryšio
2xduomenų

Nešiojamam internetui

Noriu ir nešiojamo interneto

Gaukite detalų pasiūlymą jums - nurodykite savo adresą ir kontaktus

Turėti namų ir mobiliąsias paslaugas kartu apsimoka

Gausite šias naudas
3xgreičio

Namų internetui

Noriu ir interneto

Iki 12 mėn. nemokamai

Noriu ir televizijos
2xduomenų

Mobiliajame telefone

2xduomenų

Nešiojamam internetui

Gaukite detalų pasiūlymą jums - nurodykite savo adresą ir kontaktus

KĄ ŽMONĖS KALBA APIE TELIA1?

Dažniausiai užduodami klausimai

Detalias pasiūlymo sąlygas rasite čia

TELIA1 yra bendras mobilių ir namų paslaugų pasiūlymas, kuriuo norime užtikrinti, jog turėti kartu būtų ne tik paprasta, bet ir apsimokėtų. TELIA1 vertėmis gali pasinaudoti visi „Telia“ klientai, besinaudojantys ir mobiliojo ryšio paslaugomis (mobiliuoju ryšiu arba nešiojamu 4G internetu), ir namų paslaugomis (internetu ir / arba televizija). Priklausomai nuo kliento turimų paslaugų planų, su TELIA1 jis gauna du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų (gigabaitų), taip pat mokėdamas įprastą kainą gali naudotis tris kartus spartesniu internetu. Užsisakiusieji išmaniąją televiziją iki 12 mėn. nemokamai gali žiūrėti HBO serialus ir filmus.

Tris kartus spartesnis internetas ir HBO paslauga suteikiami už standartinę paslaugos kainą. Du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų klientai gaus už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą. Du kartus daugiau duomenų nešiojamam 4G internetui klientai gaus už įprastą planų „GO XS“, „GO S“ arba „GO M“ kainą.

Jei jau esate „Telia“ klientas bei naudojatės ir namų, ir mobiliojo ryšio paslaugomis, jums tereikia atnaujinti ar pratęsti esamas sutartis. Tai padaryti galite užsukę į bet kurį „Telia" saloną.

Taip, galite. Tokiu atveju abi sutartis jums reiktų perrašyti vieno asmens – jūsų arba jūsų sutuoktinio/partnerio – vardu.

Taip, TELIA1 pasiūlymas galioja ir esamiems, ir naujiems klientams. Naudotis TELIA1 siūlomomis vertėmis galėsite, jei kartu užsisakysite „Telia“ mobiliojo ryšio planą arba nešiojamo 4G interneto planą ir namų internetą arba televiziją. 

TELIA1 papildomų verčių pasiūlymu galite pasinaudoti, jei turite ir „Telia“ namų internetą, ir mobilųjį ryšį. Tačiau ir Jums turime kitų patrauklių pasiūlymų.

Taip, galite. Papildomos vertės jums bus suteiktos atnaujinus turimą mobiliojo ryšio paslaugų planą. Du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Tris kartus didesnės spartos internetu ir du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galėsite naudotis 24 mėnesius nuo sutarčių pasirašymo ar atnaujinimo datos. HBO nemokamai galėsite žiūrėti 6 arba 12 mėn. (priklausomai nuo plano) nuo sutarčių pasirašymo ar atnaujinimo datos.

Taip, galite papildomai įsigiję ir „Telia“ mobiliojo ryšio arba nešiojamo 4G interneto paslaugą. Tuomet jums bus suteiktas tris kartus spartesnis internetas, o du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių mobiliojo ryšio planų „Premium M“ ir „Premium L“ arba nešiojamo 4G interneto planų „GO XS“, „GO S“, „GO M“ kainą 24 mėnesius.

Taip, pasiūlymu galite pasinaudoti atnaujinę turimą namų interneto sutartį ir papildomai įsigiję mobiliojo ryšio paslaugą. Tuomet jums bus suteiktas tris kartus spartesnis internetas, o tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Taip, jei papildomai užsisakysite ir mobiliojo ryšio paslaugą. Atnaujinę turimą šviesolaidinio interneto sutartį 24 mėn. laikotarpiui, galėsite už įprastą 10,9 Eur/mėn. kainą vietoje 100 Mb/s naudotis 300 Mb/s spartos internetu. Be to, tris kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą.

Žinoma. Užsukite į artimiausią „Telia“ saloną arba paskambinkite mums telefonu 1817 ir sužinosite, kokios TELIA1 vertės jums priklauso.

Taip.

Šis pasiūlymas taikomas klientams, kurie turi „Telia“ namų ir mobiliojo ryšio paslaugas kartu. Turėdami namų paslaugų rinkinį (namų internetas + išmanioji televizija + namų telefonas) ir papildomai užsisakę mobiliojo ryšio arba nešiojamo 4G interneto paslaugą, galėsite pasinaudoti visomis šiuo metu TELIA1 suteikiamomis vertėmis.

Sveikiname, jūs jau turite sparčiausią internetą. Tokiu atveju jums galios papildomų mobiliųjų duomenų (GB) ir nemokamo HBO pasiūlymo dalys.

HBO jums suteikiamas su 100% nuolaida. HBO reikėtų užsisakyti per išmaniosios televizijos meniu arba Telia namų paslaugų savitarnoje. Svarbu: renkantis HBO matysite standartinę kainą (6,9 €/ mėn.), tačiau nuolaidą pritaikysime sąskaitoje už paslaugas.

Šiame puslapyje pateikti paslaugų pasiūlymai galioja, jeigu jūsų pageidaujamu įvesti paslaugas adresu egzistuoja techninės galimybės teikti išvardintas paslaugas. Pageidaujamu adresu esančias technines galimybes galite pasitikrinti čia arba sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1817.

Taip, galite. TELIA1 vertes gausite papildomai įsigiję „Telia“ namų internetą arba televiziją ir atnaujinę turimą mobiliojo ryšio sutartį. Du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galite gauti už įprastą populiarių planų „Premium M“ ir „Premium L“ kainą. Jeigu papildomai pasirinksite namų internetą, galėsite naudotis tris kartus didesne jo sparta negu įprastai. Jeigu užsisakysite televizjią, jums priklausys nemokama HBO paslauga (iki 12 mėn.).

Taip, pasiūlymas galioja 5 mobiliojo ryšio abonentams, registruotiems vieno kliento vardu.

Galime jums pasiūlyti kitas namų interneto technologijas – plačiajuosti internetą, hibridinio tipo internetą arba mobilųjį namų internetą. Dėl detalesnių pasiūlymo sąlygų kreipkitės į artimiausią „Telia“ saloną arba skambinkite tel. nr. 1817.

Papildomi duomenys galioja tik naršymui Lietuvoje.