IŠSIRINKITE, UŽ KĄ NEMOKĖSITE

KAIP VEIKIA  ?

Nuo šiol TELIA jungia verslą ir namus. Perkelkite savo verslo numerį į TELIA ir gaukite dvigubai gigabaitų verslo telefone bei dvigubai greitesnį internetą namuose.
Su TELIA1 VERSLUI paslaugos kartu – apsimoka.

 

Turite

Internetą namams

+
Perkate

Mobilųjį ryšį verslui

ir/ar

Nešiojamąjį internetą verslui

=
Gaunate
2xgigabaitų

2 kartus daugiau gigabaitų verslui

2xgreičio

Iki 2 kartų spartesnį namų internetą

Turite

Mobilųjį ryšį verslui

+
Perkate

Internetą namams

ir/ar

Televiziją

=
Gaunate
2xgigabaitų

2 kartus daugiau gigabaitų verslui

2xgreičio

Iki 2 kartų spartesnį namų internetą

Ar galiu pasinaudoti pasiūlymu?

TELIA1 VERSLUI naudos galioja, kai turite bent po vieną verslo mobiliojo ryšio ir namų paslaugą.

Pažymėkite paslaugas, kurias turite:

o jei įsigysite ir

tai su gausite

2xgreičio
2xgigabaitų
2xgigabaitų

TELIA1 VERSLUI naudos galioja, kai turite bent po vieną verslo mobiliojo ryšio ir namų paslaugą.

Su gausite šias naudas:

2xgreičio
2xgigabaitų
2xgigabaitų

SU „TELIA1“ IŠSIRINKITE KĄ ŽIŪRĖSITE IKI 12 MĖN. NEMOKAMAI

Serialų mylėtojams

Filmai ir visi žymiausi serialai – nuo šlovę pelniusių „Sostų karų“, „Černobylio“ iki klasika tapusių „Sopranų“ – patogiai pasiekiami vienoje vietoje kartu su visais sezonais bei lietuviškais, rusiškais ar angliškais subtitrais.

Dovanos vertė –
82,80

Lietuviškas ir vaikiškas turinys

Populiarūs lietuvių ir užsienio kūrėjų filmai, serialai, dokumentika bei vaikiškas turinys vienoje vietoje Kiekvienas išsirinks, ką žiūrėti, iš net 13 000 vaizdo įrašų.

Dovanos vertė –
82,80

Turinys vaikams

Vaikams skirta saugi aplinka, kurioje gausu specialių mokamųjų laidų, dainų, pasakų, vaikiškų TV kanalų, patogus valdymas vaikams.

Amžiaus filtrai, kad vaikai matytų tik jiems skirtą turinį, ir laikrodis, ribojantis žiūrėjimo trukmę.

Dovanos vertė –
46,80

Ieškantiems laisvės

Mėgstate tik kelis kanalus, bet jie visi skirtinguose teminiuose kanalų rinkiniuose? Pasinaudokite galimybe susikurti rinkinį pagal savo pomėgius – išsirinkite 8 papildomus kanalus.

Dovanos vertė –
42

TV kanalų mėgėjams

Kino – kruopščiai atrinkti filmai kino mėgėjų laisvalaikiui bei suaugusiems skirti erotikos kanalai.

Laisvalaikio – viskas apie stilingą gyvenimo būdą;

Žinių – naujienos iš viso pasaulio.

Dovanos vertė –
108

KĄ ŽMONĖS KALBA APIE TELIA1 VERSLUI?

Dažniausiai užduodami klausimai

Detalias pasiūlymo sąlygas rasite čia

TELIA1 VERSLUI yra bendras mobilių ir namų paslaugų pasiūlymas, kuriuo norime užtikrinti, jog turėti kartu būtų ne tik paprasta, bet ir apsimokėtų. TELIA1 VERSLUI vertėmis gali pasinaudoti visi „Telia“ klientai, besinaudojantys ir mobiliojo ryšio paslaugomis (mobiliuoju ryšiu ir / arba nešiojamu 4G internetu), ir namų paslaugomis (internetu ir / arba televizija).

Priklausomai nuo kliento turimų paslaugų planų, su TELIA1 VERSLUI jis gauna du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų (gigabaitų), taip pat mokėdamas įprastą kainą gali naudotis tris kartus spartesniu internetu. Užsisakiusieji išmaniąją televiziją iki 12 mėn. nemokamai gali žiūrėti HBO serialus ir filmus.

Tris kartus spartesnis internetas ir HBO paslauga suteikiami už standartinę paslaugos kainą. Du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų klientui suteikiama už standartines mobiliojo ryšio „MOBILUS“, „VERSLAS PRO“, „CONNECT PRO“ ir „GO“ planų kainas.

Jei jau esate „Telia“ klientas bei naudojatės ir namų, ir mobiliojo ryšio paslaugomis, jums tereikia atnaujinti ar pratęsti esamas sutartis. Tai padaryti galite užsukę į bet kurį „Telia" saloną.

Taip, galite. Tokiu atveju abi sutartis jums reiktų perrašyti vieno asmens – jūsų arba jūsų sutuoktinio/partnerio – vardu.

Taip, TELIA1 pasiūlymas galioja ir esamiems, ir naujiems klientams. Naudotis TELIA1 siūlomomis vertėmis galėsite, jei kartu užsisakysite „Telia“ mobiliojo ryšio planą arba nešiojamo 4G interneto planą ir namų internetą arba televiziją. 

TELIA1 papildomų verčių pasiūlymu galite pasinaudoti, jei turite ir „Telia“ namų internetą, ir mobilųjį ryšį. Tačiau ir Jums turime kitų patrauklių pasiūlymų.

Taip, galite. Papildomos vertės jums bus suteiktos atnaujinus turimą mobiliojo ryšio paslaugų planą.

Tris kartus didesnės spartos internetu ir du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galėsite naudotis 24 mėnesius nuo sutarčių pasirašymo ar atnaujinimo datos. HBO nemokamai galėsite žiūrėti 6 arba 12 mėn. (priklausomai nuo plano) nuo sutarčių pasirašymo ar atnaujinimo datos.

Taip, galite. Jei esate „Telia“ klientas, naudojatės privačiomis namų ir verslo mobiliojo ryšio paslaugomis, jums tereikia atnaujinti ar pratęsti abi turimas sutartis.

Taip, galite, papildomai įsigiję ir „Telia“ mobiliojo ryšio arba nešiojamo 4G interneto paslaugą.

Taip, pasiūlymu galite pasinaudoti atnaujinę turimą namų interneto sutartį ir papildomai įsigiję mobiliojo ryšio paslaugą. Tuomet jums bus suteiktas tris kartus spartesnis internetas, o du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą populiarių planų kainą.

Taip, jei papildomai užsisakysite ir mobiliojo ryšio paslaugą. Atnaujinę turimą šviesolaidinio interneto sutartį 24 mėn. laikotarpiui, galėsite už įprastą 10,9 Eur/mėn. kainą vietoje 100 Mb/s naudotis 300 Mb/s spartos internetu. Be to, du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų gausite už įprastą planų kainą.

Žinoma. Užsukite į artimiausią „Telia“ saloną arba paskambinkite mums telefonu 1817 ir sužinosite, kokios TELIA1 vertės jums priklauso.

Taip.

Šis pasiūlymas taikomas klientams, kurie turi „Telia“ namų ir mobiliojo ryšio paslaugas kartu. Turėdami namų paslaugų rinkinį (namų internetas + išmanioji televizija + namų telefonas) ir papildomai užsisakę mobiliojo ryšio arba nešiojamo 4G interneto paslaugą, galėsite pasinaudoti visomis šiuo metu TELIA1 suteikiamomis vertėmis.

Sveikiname, jūs jau turite sparčiausią internetą. Tokiu atveju jums galios papildomų mobiliųjų duomenų (GB) ir nemokamo HBO pasiūlymo dalys.

HBO jums suteikiamas su 100% nuolaida. HBO reikėtų užsisakyti per išmaniosios televizijos meniu arba Telia namų paslaugų savitarnoje. Svarbu: renkantis HBO matysite standartinę kainą (6,9 €/ mėn.), tačiau nuolaidą pritaikysime sąskaitoje už paslaugas.

Šiame puslapyje pateikti paslaugų pasiūlymai galioja, jeigu jūsų pageidaujamu įvesti paslaugas adresu egzistuoja techninės galimybės teikti išvardintas paslaugas. Pageidaujamu adresu esančias technines galimybes galite pasitikrinti čia arba sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1817.

Taip, galite. TELIA1 vertes gausite papildomai įsigiję „Telia“ namų internetą arba/ir televiziją ir atnaujinę turimą mobiliojo ryšio sutartį. Du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galite gauti už įprastą planų „MOBILUS“ “ kainą. Jeigu papildomai pasirinksite namų internetą, galėsite naudotis tris kartus didesne jo sparta negu įprastai. Jeigu užsisakysite televiziją, jums priklausys nemokama HBO paslauga (iki 12 mėn.).

Taip, pasiūlymas galioja 5 mobiliojo ryšio abonentams, registruotiems vieno kliento vardu.

Galime jums pasiūlyti kitas namų interneto technologijas – plačiajuosti internetą, hibridinio tipo internetą arba mobilųjį namų internetą. Dėl detalesnių pasiūlymo sąlygų kreipkitės į artimiausią „Telia“ saloną arba skambinkite tel. nr. 1817.

Papildomi duomenys užsienyje negalioja. Šie duomenys perkeliami į kitą mėnesį t.y. su jais veikia duomenų perkėlimo į kitą mėnesį paslauga.