Failų saugykla verslui
Saugi vieta laikyti visus įmonės failus, jais dalintis ir pasiekti iš bet kur.
Gauti pasiūlymą
Failų saugykla verslui
Saugi vieta laikyti visus įmonės failus, jais dalintis ir pasiekti iš bet kur.
Gauti pasiūlymą
Failų saugykla verslui
Saugi vieta laikyti visus įmonės failus, jais dalintis ir pasiekti iš bet kur.
Gauti pasiūlymą

Net 1 TB vietos jūsų dokumentams

Kiekvienam OneDrive verslo vartotojui suteikiama 1 TB dydžio saugykla verslo dokumentams saugoti, o failų dydis gali būti net iki 10 GB.

Ypač patogu, kai nėra galimybės siųsti didelių failų el. paštu. Jais saugiai pasidalinsite su OneDrive verslui programa.

Iš bet kurio įrenginio matysite naujausią failo versiją

OneDrive verslui realiu laiku sinchronizuoja visus dokumentus ir pakeitimus, nesvarbu, kur jie buvo atlikti:

  • kompiuteryje,
  • mobiliajame telefone,
  • naršyklėje,
  • ar jei pakeitimus padarė kolega, su kuriuo dokumentas buvo pasidalintas.

Prisijungus iš bet kurio įrenginio matysite naujausią failo versiją. Atskirus prisijungimus prie OneDrive verslui, kaskart matoma, kas konkrečiai ir kada redagavo failus.

Dirbti dar patogiau - suintegruota su Outlook ir Teams

Norint pridėti dokumentą iš OneDrive į el. laišką, nereikės jungti OneDrive lango ir ieškoti dokumento. Jį galėsite pridėti tiesiog Outlook programoje. Be to, sistema iškart siūlo pridėti dokumentus, su kuriais neseniai dirbote, o juk juos dažniausiai ir norite išsiųsti.

Teams programoje lengvai pasidalinsite dokumentais iš OneDrive su visa komanda, kadangi programoje integruotas OneDrive mygtukas.

Darbo duomenų saugumas

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas numato, kad jautrių duomenų saugumas turi būti užtikrintas. Nors tai yra sunku užtikrinti savo vietiniame serveryje, Microsoft duomenų centruose sauga yra pasirūpinta už jus – Microsoft taiko aukščiausio lygio duomenų centrų saugumo strategijas.

Failą galės redaguoti keli asmenys vienu metu

Ar tenka siųsti dokumentą el. paštu keliems asmenims ir poto gauti kelias to dokumento kopijas, kurių pakeitimus vėliau tenka sudėti į vieną galutinį dokumentą?

Padalinus failą per OneDrive verslui sutaupysite tą laiką, kadangi, suteikus redagavimo teisę keliems asmenims, jie galės redaguoti failą tuo pačiu metu, o galutinį rezultatą matysite iš karto. Netgi realiu laiku galėsite matyti, kaip keičiasi dokumentas. 

Failais dalinkitės saugiai

Valdykite dalinimosi parinktis, nustatant reikiamą prieigos prie failo ar aplanko lygį: tik peržiūrėti, ar ir redaguoti. Bus dar saugiau, jei pasirinksite tinkamą dalinimosi nuorodos prieigos lygį pagal situaciją: ar nuoroda bus prieinama tik jūsų organizacijos nariams, ar tik nurodytiems asmenims, ar visiems, kurie gaus tą nuorodą.

Visos dokumentų versijos

Nerimaujate, kad pasidalinus dokumentą su kolega, jis bus pakeistas, ne taip, kaip jūs norite? OneDrive verslui saugo visas dokumentų versijas kaskart kai išsaugomi pakeitimai, tad lengvai peržiūrėsite ir atkursite ankstesnes failo versijas. Kadangi kiekvienas vartotojas turi savo atskirus prisijungimus prie OneDrive verslui, kaskart matoma, kas konkrečiai ir kada redagavo failus.

Paprasta administruoti

Kitaip nei naudojant nemokamas failų saugyklas, skirtas namų vartotojams, visi organizacijos OneDrive verslui vartotojai priklauso vienai Office 365 organizacijai, tad yra bendrai administruojami ir valdomi. Tai reiškia, kad ne tik galima nustatyti reikiamas įmonei saugumo parinktis, pavyzdžiui, drausti failų dalinimąsi su išoriniais gavėjais, bet ir užtikrinti, kad darbuotojui, išejus iš darbo, jo OneDrive verslui paskyra nebebus pasiekiama, o visi dokumentai lieka įmonei.

99,9% pasiekiamumas

Kitaip nei el. pašto serverį prižiūrint savo infrastruktūroje, atsakomybę už OneDrive verslui veikimą ir saugumą prisiima Microsoft. OneDrive verslui sprendimas yra talpinamas ir prižiūrimas specialistų aukščiausio saugumo Microsoft duomenų centruose, ir užtikrinamas
99,9% pasiekiamumas.

Visada naujausia versija

Niekada nebereikės galvoti apie pašto serverio atnaujinimą, nes OneDrive verslui paslauga yra atnaujinama nuolat, o Microsoft, kaip rinkos lyderė, pateikia vis patogesnių funkcijų, atsižvelgdama į savo klientų visame pasaulyje naudojimo įpročius ir diegdama vis naujesnes technologijas.

Paprastas licencijavimas

Licencijavimas yra paprastas – tereikia įsigyti tiek licencijų, kiek organizacijoje turite vartotojų. Papildomos bendros dežutės ir grupės nėra apmokestinamos ir joms licencijų nereikia. Telia siūlo šią paslaugą be jokių ilgalaikių įsipareigojimų, tad licencijų kiekį galėsite keisti, kai keisis darbuotojų skaičius.

Įsigykite kartu su kitomis

programėlėmis nuo 3,99 €/mėn.

DAUGIAU APIE ONEDRIVE

Pristatome ONEDRIVE

SUŽINOKITE, KAIP NAUDOTIS PASLAUGA

OneDrive privalumai

Kaip dalintis dokumentais

Kaip atkurti dokumentus

Kitos Office365 programėlės