NAUJOJI ,,GALAXY A“ SERIJA JAU ČIA

Tikros „Galaxy“ vertybės. Naujos emocijos.


Pradinė įmoka: 15
11 €/mėn.


Pradinė įmoka: 19
15 €/mėn.

KODĖL SAMSUNG GALAXY A5 IR A3?

Tiesiog elegantiškas – lygus paviršius su pagrindiniu fotoaparatu ir pagrindiniu mygtuku, esančiu giliai korpuse, užtikrina, kad „Galaxy A“ (2017 m.) serijos telefonas puikiai tilps į ranką. Iš aukštos kokybės metalo pagamintas korpusas ir lenkta grūdinto stiklo nugarėlė nepastebimai susilieja į vieną derinį.

Įamžinkite gražesnes akimirkas – padarykite savo nuotraukas sodresnes ir kokybiškesnes naudodami galingą 13 megapikselių fotoaparatą („Galaxy A3“). A O dėl sparčios ir tikslios automatinio fokusavimo funkcijosvisada spėsite užfiksuota įsimintiną momentą.

šplėskite savo kūrybiškumą – mėgaukitės didesne kūrybos kontrole, kad jūsų nuotraukos būtų įspūdingesnės. Optimizuokite portretus arba paryškinkite spalvų tonus naudodami iš anksto nustatytų fotoaparato filtrų trinkinį ir pagerinkite savo mėgstamas nuotraukas.

Viskas po ranka

  • Pasiruošęs visokiems netikėtumams – dėl apsaugos nuo vandens telefonas visada bus saugus, nesvarbu, kur gyvenimas jus nuvestų. „Galaxy A“ (2017 m.) serija yra apsaugota nuo drėgmės ir dulkių patekimo (IP68).
  • Jis tiesiog siūlo daugiau – puiki pusiausvyra, galingas veikimas. Galite kaupti daugybę savo mėgstamos medijos, nes galima praplėsti atmintį iki 256 GB išplečiamosios atminties (SD kortelė parduodama atskirai).
  • Saugu ir patikima – „Secure Folder“ apsaugo pasirinktas programėles ir svarbius duomenis ir laiko juos atskirai nuo įprasto telefono turinio. Ši funkcija taip pat taupo jūsų laiką, nes prisijungti tereikia vieną kartą.