Telia ID
Laukiamiausia premjera
Antras sezonas. Žiūrėkite „Kino klube“
Tarnaitės pasakojimas
The Handmaid's Tale

„Tarnaitės pasakojimas“ – tai serialas apie distopinį, blogio, griovimo, prievartos apimtą pasaulį. Net aštuonis kartus „Emmy“ ir dukart „Auksinio gaublio“ apdovanojimais įvertintas serialas buvo nominuotas ir BAFTA – Britų akademijos kino ir televizijos apdovanojimui.

Pagrindinė serialo veikėja, Ofreda, viena iš nedaugelio despotiškoje Gileado visuomenėje išlikusių moterų, vis dar galinčių turėtų vaikų. Pirmasis, įtraukiantis ir intensyvus, serialo sezonas pasibaigia, kai Ofreda patenka į seksualinę vergovę ir netikėtai pastoja. Galiausiai, ji prievarta įtempiama į furgoną. Sezono pabaiga intriguoja – sunku nuspėti, kokia ateitis laukia pagrindinės serialo herojės.

Antrajame sezone, kurį sudaro net 13 serijų, dėmesys sutelktas į Ofredos nėštumą ir nuolatinį jos nerimą dėl kūdikio ateities. Ofreda siekia apsaugoti būsimą vaikelį nuo Gileado visuomenės žiaurumo ir siaubo. Jos teta priverčia tuo siekiu suabejoti, tikindama: „Gileadas jau yra tavyje“. Antrajame sezone pagrindinė serialo herojė kartu su kitais veikėjais drąsiai kovoja su grėsminga ją supančia tikrove.

Metai
2017
Režisierius
Bruce Miller
Aktoriai

Elisabeth Moss, Yvonne Strahovski, Max Minghella

 

Turite TELIA televiziją? 

„Kino klubą“ patogiai užsisakysite TV ekrane arba savitarnoje.

Užsisakykite TELIA televiziją ir „Kino klubą" net 6 mėn. gaukite dovanų
Gauti pasiūlymą