Bendradarbiavimo programėlė verslui
Komunikacija ir bendradarbiavimas tarp komandų su pokalbiais ir failais vienoje vietoje
Gauti pasiūlymą
Bendradarbiavimo programėlė verslui
Komunikacija ir bendradarbiavimas tarp komandų su pokalbiais ir failais vienoje vietoje
Gauti pasiūlymą
Bendradarbiavimo programėlė verslui
Komunikacija ir bendradarbiavimas tarp komandų su pokalbiais ir failais vienoje vietoje
Gauti pasiūlymą

Komandose bendrausite efektyviau

Teams suteikia susirašinėjimo galimybę su vienu asmeniu, ar visa grupe. Patogu, kai visi pasidalinti pokalbio metu failai lieka pokalbio lange ir įgalinamas redagavimas vienu metu.

Skambučiai ir vaizdo konferencijos

Skambutį galima inicijuoti tiesiai iš surašinėjimo lango ar suplanavus vaizdo skambutį iš anksto su Outlook. Gausu verslui reikalingų funkcijų, kaip HD kokybė, galimybė dalintis failais ir savo ekranu, galimybė įrašyti garso ar vaizdo skambutį, nutildyti kitų dalyvių mikrofonus ir kt.

Prisijungti į vaizdo skambutį bus patogu net iš mobilios aplikacijos.

Bendra erdvė prie projekto dirbančiai komandai

Dirbant komandoje ties bendru projektu, Teams leidžia sukurti bendrą komandos erdvę, kur visi pokalbiai ir failai būtų vienoje vietoje. Tad vietoj to, kad grįžus po atostogų reikėtų skaityti daugybę laiškų ne iš eilės, čia sklandžiai susigaudysite projekto eigoje ir galėsite efektyviai pratęsti darbus.

Pasidalintus dokumentus galės redaguoti visi nariai ir visada matysite naujausią dokumento versiją.

Verslo lygio valdymo galimybės

Kiekviena organizacija galės pasirinkti sau reikalingus privatumo, saugumo ir naudojimo parinkčių nustatymus, o visi pokalbiai ir failai liks įmonės viduje, net jeigu darbuotojas paliks organizaciją. Administratorius galės matyti visas grupes, ištrinti nebenaudojamas ir matyti naudojimo analitiką.

Integracija su kitomis Office365 programomis

Teams suburia daugybę kasdieniam darbui reikalingų funkcionalumų į vieną vietą: Outlook kalendoriaus informaciją, galimybę Teams programoje planuoti susitikimus, matyti ir naudoti vartotojo OneDrive verslui aplanką, komandos OneNote užrašinę, užduočių valdymo programėlę Planner ir daugybę kitų.

Pasiekiamumas iš bet kur

Darbo kompiuteryje rekomenduojame naudoti parsisiunčiamą programą, prisijungus iš kito kompiuterio – pasiekti visą Teams esančią informaciją prisijungus per naršyklę, o kelyje – iš mobilios aplikacijos. Informacija sinchronizuojasi tarp įrenginių realiu laiku, tad visada rasite naujausias dokumentų versijas ir aktualius pokalbius, nesvarbu iš kurios vietos ar įrenginio jungtumėtės.

Patogūs konferenciniai sprendimai

Teams vaizdo konferencijoms yra kuriami patogūs konferencinės įrangos sprendimai, kad prisijungti būtų ypač greita ir paprasta. Konsolėje matysite savo suplanuotą susitikimą, spustelėjus ant jo, įsijungs visos kokybiškam vaizdo skambučiui reikalingos priemonės: mikrofonai, garsiakalbiai, monitorius ir kamera.

99,9% pasiekiamumas

Kitaip nei el. pašto serverį prižiūrint savo infrastruktūroje, atsakomybę už Teams veikimą ir saugumą prisiima Microsoft. Teams sprendimas yra talpinamas ir prižiūrimas specialistų aukščiausio saugumo Microsoft duomenų centruose, ir užtikrinamas
99,9% pasiekiamumas.

Visada naujausia versija

Niekada nebereikės galvoti apie pašto serverio atnaujinimą, nes Teams paslauga yra atnaujinama nuolat, o Microsoft, kaip rinkos lyderė, pateikia vis patogesnių funkcijų, atsižvelgdama į savo klientų visame pasaulyje naudojimo įpročius ir diegdama vis naujesnes technologijas.

Paprastas licencijavimas

Licencijavimas yra paprastas – tereikia įsigyti tiek licencijų, kiek organizacijoje turite vartotojų. Papildomos bendros dežutės ir grupės nėra apmokestinamos ir joms licencijų nereikia. Telia siūlo šią paslaugą be jokių ilgalaikių įsipareigojimų, tad licencijų kiekį galėsite keisti, kai keisis darbuotojų skaičius.

Įsigykite kartu su kitomis

programėlėmis nuo 3,99 €/mėn.

DAUGIAU APIE TEAMS

Pristatome TEAMS

6 būdai, kaip naudoti TEAMS

Susirinkimų kambario sprendimas

SUŽINOKITE, KAIP NAUDOTIS PASLAUGA

Kaip planuoti susitikimą

Kaip sukurti komandos erdvę

Kaip filtruoti informacijos srautą

Kaip atkreipti kolegos dėmesį

Kitos office365 programėlės