TELIA CLOUD UŽ AČIŪ
Perkelkite savo duomenis į TELIA CLOUD serverius ir 2 mėnesius nemokėkite jokių mokesčių.

Žmonės yra technologijų pagrindas

TELIA CLOUD nėra vien naujausia įranga ir šiuolaikiški sprendimai. Tai – ir ilgametę patirtį sukaupę aukščiausios kvalifikacijos IT specialistai. Tarptautinės žinios ir visą parą pasiekiama pagalba – viskas, ko reikia sklandžiam verslui.

Naudos

Patikimumas

Du duomenų centrai, 99,95 proc. pasiekiamumas ir maksimali 22 min./mėn. prastova – praktiškai jokių galimybių sutrikdyti sklandų jūsų verslo darbą.

Efektyvumas

Suteikite savo verslui ne tik greitį, bet ir nepriekaištingą kokybę bei specialiai jums pritaikytą kainodarą – mokėkite tik už realiai panaudotus resursus.

Saugumas

Jūsų verslas saugus nuo bet kokių netikėtumų, nes jam garantuojame tarptautinius standartus atitinkančią apsaugą, atsargines kopijas, užšifruotą informaciją ir itin saugų nuotolinį prisijungimą.

Našumas

Niekada nesustokite pusiaukelėje ir nepraraskite svarbių duomenų – bet koks, net pats didžiausias darbas, bus atliktas greitai, laiku ir kokybiškai.

Galimi planai

Basic

CPU – 1 vCPU
RAM – 2 GB
Lokalus diskas – 10 GB
Duomenų saugykla – 0 GB
Ryšys – 1 Gb/s
18,90 Eur/mėn.

Standard

CPU – 2 vCPU
RAM – 4 GB
Lokalus diskas – 50 GB
Duomenų saugykla – 100 GB Tier 2
Ryšys – 1 Gb/s
51,13 Eur/mėn.

Advanced

CPU – 4 vCPU
RAM – 8 GB
Lokalus diskas – 50 GB
Duomenų saugykla – 100 GB Tier 1
Ryšys – 1 Gb/s
131,65 Eur/mėn.

Custom

Reikia daugiau galimybių? Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime geriausiai jūsų verslo poreikius atitinkantį planą.

Kiti planai

Rinkitės dar platesnes TELIA CLOUD galimybes savo verslui.

Aukšto našumo serveriai

Joks duomenų kiekis nėra per didelis. TELIA CLOUD aukšto našumo serveriai susidoros su bet kokiu informacijos kiekiu greitai ir efektyviai.
Sužinokite daugiau

SAP

Sertifikuota ir su aukščiausio lygio RED HAT gamintojo palaikymu paruošta SAP aplinka programoms talpinti – jūsų didžiausiems verslo poreikiams.
Sužinokite daugiau

VIRTUALŪS PRIVATŪS SERVERIAI

Skirti stambesnių interneto svetainių, IT projektų bei el. pašto dėžučių talpinimui. Jums suteiksime saugų, patikimą ir galingą serverį, patalpintą TIER III standartus atitinkančių duomenų centre.
Sužinokite daugiau

Paslaugos skaičiuoklė

Išsirinkite geriausią sprendimą jūsų verslui

Rinktis

IŠBANDYKITE TELIA CLOUD NEMOKAMAI

Net 2 mėn. nemokama TELIA CLOUD paslauga jums, kad įsitikintumėte, kaip tai naudinga.

Dažnai užduodami klausimai

Debesijos paslauga klientams teikia virtualius serverius. Tai IT infrastruktūros paslaugų teikimo modelis, kai vietoj investavimo į serverių, IT įrangos ar infrastruktūros pirkimą ir išlaikymą naudojamasi virtualiais resursais, atitinkančiais konkrečius verslo sistemų reikalavimus. Jūs bet kuriuo metu galėsite matyti, kiek resursų realiai išnaudojate.

Naudodamiesi paslauga, galėsite sukurti serverį su jums reikalingais techniniais parametrais. Kaina nustatoma priklausomai nuo resursų sunaudojimo: procesorių, operatyviosios atminties, kietojo disko, tinklo greitaveikos ir kitų kiekių.
Debesijos paslauga yra skirta visiems verslo klientams, kuriems reikia efektyvios serverių platformos verslo sistemoms talpinti (tinklo paslaugoms, duomenų bazėms, buhalterinėms programoms ir kitoms sistemoms).

Lankstus platformos konfigūravimas ir apmokestinimas idealiai tinka verslui, kur resursų poreikiai priklauso nuo sezoniškumo. Sistema leidžia lengvai padidinti ar sumažinti trumpam ar ilgam laikotarpiui reikalingus resursus.
Kiekvieno mėnesio pabaigoje, atsižvelgiant į jūsų išnaudotų resursų kiekį, jums bus atsiųsta sąskaita už debesijos paslaugą. Debesijos paslaugos savitarnos svetainėje visada galite peržiūrėti detalią resursų naudojimo statistiką.
Norėdami pradėti naudotis debesijos paslauga, susisiekite su savo asmeniniu vadybininku, paskambinkite verslo klientų telefonu 1816 arba užpildykite pateiktą formą. Kai pasirašysite sutartį dėl paslaugos naudojimo, jums bus sukurti vartotojo prisijungimo duomenys ir priskirtos administratoriaus teisės.

Prisijungę prie debesijos paslaugos savitarnos svetainės, galėsite sukurti virtualius serverius pagal savo poreikius, juos administruoti ir sekti išlaidas, susijusias su virtualių serverių išnaudojamais resursais.
Debesijos paslaugos savitarnos svetainė – tai sistema, kurioje matysite ir lengvai administruosite visus savo virtualius serverius.
Norėdami prisijungti prie debesijos paslaugos savitarnos svetainės, eikite į https://vno1.teliacloud.lt ir atsivėrusiame lange įveskite savo prisijungimo duomenis.
Nepriklausomai nuo pakeitimo pobūdžio, debesijos savitarnos svetainėje padaryti pakeitimai atliekami per kelias minutes. Kai kurie pakeitimai gali turėti įtakos virtualaus serverio persikrovimui, todėl įdėmiai perskaitykite pranešimus, matomus ekrane po to, kai atliekate keitimo veiksmus.
Jei nepavyko prisijungti prie svetainės, pabandykite tai padaryti dar kartą: patikrinkite, ar visus duomenis suvedėte teisingai. Jei prisijungti nepavyksta, kreipkitės el. paštu ITpagalba@telia.lt arba telefonu 1816.
Jei pamiršote prisijungimo vardą ar slaptažodį, savitarnos svetainės pradiniame lange paspauskite „Pamiršau slaptažodį“ ir įveskite savo el. pašto adresą. Mes jums atsiųsime prisijungimo duomenis.